Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

вступ у ВНЗ МВС України

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Роман000

рядовой
Reaction score
1
Шановні кадровики, скажіть будь-ласка: чи можна вступати у ВНЗ МВС, якщо батько колись був умовно засуджений. Я з мамою живу окремо від нього вже 16 років, але тато з мамою офіційно не розводилися.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Те, що НЕ розлучалися - це таки не єсть гуд.

Значиться, вступати можна. Просто в цій ситуації для кадровиків трохи більше роботи, ніж зазвичай. Просто через неохоту займатися проблемним кандидатом, можуть спробувати відмовити. Спробувати!!!!!!

Тут потрібно зібрати купку документів, які б свідчили про те, що батько дійсно тривалий час проживає окремо, з сином НЕ спілкувався, тобто, на процес його виховання жодним чином Не впливав.

Може, насправді, це й Не так, але в тій купці документів має бути так. Купка документів - це, наприклад, пояснення родичів і сусідів.

Роман000

рядовой
Reaction score
1
Щось я не розумію: перечитав весь закон про міліцію,- і де там сказано, що не можуть бути прийняті особи, у яких хтось із батьків був засуджений!!!??
Там тіки сказано, що на службу до МВС не приймаються особи, які раніше були засуджені за вчинення злочину.....
Чи це власна ініціатива керівництва ВНЗ???

wadza

генерал-майор
Reaction score
1,742
судимість батьків не буде Вам перешкодою.

Роман000

рядовой
Reaction score
1
судимість батьків не буде Вам перешкодою.
Мені при заведенні особової справи, кадровичка сказала, що з моєю проблемою це не реально...напевно вони просто відсіюють абітурієнтів - це в їх інтересах.

wadza

генерал-майор
Reaction score
1,742
Мені при заведенні особової справи, кадровичка сказала, що з моєю проблемою це не реально...напевно вони просто відсіюють абітурієнтів - це в їх інтересах.
скоріше за все шукають дурнів, які б дали грошей за вирішення неіснуючої проблеми.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
кадровичка сказала, що з моєю проблемою це не реально...напевно вони просто відсіюють абітурієнтів - це в їх інтересах.
Напевно. Я ж написав :
Просто в цій ситуації для кадровиків трохи більше роботи, ніж зазвичай. Просто через неохоту займатися проблемним кандидатом, можуть спробувати відмовити.

solomon

/на доске почёта/
Reaction score
57
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
вообще это не праывельно что в млицию не принимают тех у кого родители "начудили", дети не должны нести ответсвенность за родителей ( да же Сталин так говорил)

Роман000

рядовой
Reaction score
1
якщо відмовлять - нічого вже зробити не можна, я правильно розумію?

solomon

/на доске почёта/
Reaction score
57
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
вообще это не праывельно что в млицию не принимают тех у кого родители "начудили", дети не должны нести ответсвенность за родителей ( да же Сталин так говорил)

---------- Добавлено в 13:24 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 13:23 ----------

якщо відмовлять - нічого вже зробити не можна, я правильно розумію?
дать денег можно:pardon::D

Роман000

рядовой
Reaction score
1

---------- Добавлено в 13:24 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 13:23 ----------

дать денег можно:pardon::D
ну хоть какой-то шанс есть))

Владислав Юрьевич

младший сержант
Reaction score
5
Вообщето дело приготовить можно и отправить можно но все на усмотрение вышестоящих а кадровикам лишняя работа если не пропустят. надо смотреть статья судимости, разведены или живут, какой прошел срок. Для того есть умный приказ ДСК по спецпроверкам там прописано. Я знаю одно если отец судимый за алименты то ничего страшного.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460

SW

Ветеран
Reaction score
3,882
Я знаю одно если отец судимый за алименты то ничего страшного.

а Ви шо.......??????
А це таки УМИСНИЙ злочин.
Получается такой отец дважды ( если не трижды) наказывает своего ребенка.
Алименты не платил ( и не воспитывал), так еще и в милицию не возьмут! :boredom:

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Я пригадую випадок (то вже було років 12-15 тому) : порушили відносно мужика к/справу за злісне ухилення від сплати аліментів 2-м дітям.

Тут якраз амністія нагодилася. І звільнили його по тій амністії на підставі того, що у нього є 2-є дітей.

Анекдот. :crazy:І все - згідно вимог чинного законодавства.:pardon:

Jess

генерал-лейтенант
Reaction score
3,007
Алименты не платил ( и не воспитывал), так еще и в милицию не возьмут!
Трете це дурна спадковість..)))

• Like
Reactions: Vit

Роман000

рядовой
Reaction score
1
Алименты не платил ( и не воспитывал), так еще и в милицию не возьмут! :boredom:
та козёл он вообще!!
Я вообще не понимаю: значит в ппс я могу служить, а офицером стать я никогда не смогу...ну и тупо всё устроено.....(:)(

KVI

младший сержант
Reaction score
6
В цьому році планую вступ до юридичної академії Я.Мудрого - рапорт підписаний, учбова справа підготовлена, кадрова позаду. Питання, які мої подальші дії, чекати виклику на іспит? В управління толком не пояснили, але казали про окремий розгляд учбової справи в управлінні Харкова.

P.S.
Тут якраз амністія нагодилася. І звільнили його по тій амністії на підставі того, що у нього є 2-є дітей.
Не знаю, як було раніше, але амністія не може бути застосована до осіб, які мають неповнолітніх дітей і вчинили проти них злочин.

Последнее редактирование:

dimm1971

старший сержант
Reaction score
72
В цьому році планую вступ до юридичної академії Я.Мудрого - рапорт підписаний, учбова справа підготовлена, кадрова позаду. Питання, які мої подальші дії, чекати виклику на іспит? В управління толком не пояснили, але казали про окремий розгляд учбової справи в управлінні Харкова.
Как минимум наведайтесь в академию. Узнайте хотя бы номер вашей группы, найдите себя в списках. Оплатите учебу (если на контракте). А ваше начальство пока к вашей учебе отношения не имеет, раз рапорт подписало, что "згодне". Вот когда начнете у него отпуска на сессию подписывать...

halik

полковник
Reaction score
584
Кто Вас надоумил поступать в Я.Мудрого? там же 6 лет учится...

KVI

младший сержант
Reaction score
6
Спасибо за отклик и совет. Оплата ненужна - иду по бюджету, насколько понимаю вступительная компания для заочников как правило с конца июля - начала августа...посетить ВУЗ в середине июля?

Кроме этого, поступаю на базе не школьного образования с дипломом на 4-5, тестирование не сдавал (год выпуска позволяет), на сколько я понял конкурс региональный будет (по области буду соревноваться), но когда мое дело подписывали я был первый :) Что посоветуете, как готовится, к чему быть готовым и чего ждать? :)

Спасибо!

KVI

младший сержант
Reaction score
6
Кто Вас надоумил поступать в Я.Мудрого? там же 6 лет учится...
Ну, у нас или туда или КНУВД. Что Вы порекомендуете? :)

halik

полковник
Reaction score
584
Я категорически не рекомендую поступать в Харьков. Какой смысл учится 6 лет если Вы уже имеете юр.образование??? Я советую поступать в институт уголовно-исполнительной службы при НАВД (Киев), если у Вас диплом мл. специалиста 1,5 года учится до бакалавра, и еще 1 год до специалиста, а если уже диплом бакалавра то соответственно 1 год и вы специалист. Посчитайте 6 лет 18 сессий, даже на бюджете это выльется в хорошую копейку. И тот-же бюджет в Киеве но как минимум в 2 раза быстрее.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху