Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Входит ли институт в выслугу лет ?

Brevis

рядовой
Регистрация
10 Ноя 2011
Сообщения
4
Reaction score
0
Я прапорщик Внутренних войск. Вопрос:распостраняется на меня это положение:"До календарної вислуги років зараховується також період навчання у цивільних вищих навчальних закладах, але не більше ніж 5 років з розрахунку – один рік навчання за 6 місяців служби." ? Жду ответа от компитентного человека!
 

Vit

Ветеран
Регистрация
1 Апр 2010
Сообщения
3,982
Reaction score
1,994
Я прапорщик Внутренних войск. Вопрос:распостраняется на меня это положение:"До календарної вислуги років зараховується також період навчання у цивільних вищих навчальних закладах, але не більше ніж 5 років з розрахунку – один рік навчання за 6 місяців служби." ? Жду ответа от компитентного человека!
На жаль - ні !!!

2. До вислуги років особам офіцерського складу Збройних Сил,
Державної прикордонної служби, Управління державної охорони,
Цивільної оборони України та інших військових формувань, створених
Верховною Радою України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої
розвідки, Державної спеціальної служби транспорту, а також особам
середнього, старшого і вищого начальницького складу органів
внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби
України при призначенні пенсій згідно з пунктом "а" статті 12
закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та
осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ"
( 2262-12 ) додатково зараховується час їхнього навчання (у тому
числі заочно) у цивільних вищих навчальних закладах, а також у
інших навчальних закладах, після закінчення яких присвоюється
офіцерське звання, до вступу на військову службу або призначення
на відповідну посаду в межах до п'яти років із розрахунку - один
рік за шість місяців.
{ Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 863
( 863-2001-п ) від 26.07.2001, N 726 ( 726-2006-п ) від
25.05.2006, N 1074 ( 1074-2006-п ) від 01.08.2006, N 1658
( 1658-2006-п ) від 29.11.2006 }
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/393-92-п
 

Никола

старшина
Регистрация
23 Дек 2010
Сообщения
100
Reaction score
48
При наличии ВУЗа постараться перейти на офицерскую должность и будет засчитываться половина института. Правда если есть возможность.
 
Сверху