Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

ВЫСЛУГА ЛЕТ КОТОРАЯ ДАЕТ ПРАВО НА ПЕНСяЮ

PATRIOT

рядовой
Регистрация
5 Окт 2009
Сообщения
10
Симпатии
0
#1
Доброго времени суток уважаемые участники форума и работники органом МВД Украины! :)

Хотел задать Вам вопрос?

Согласно З А К О Н У К Р А Ї Н я Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб от 9 квітня 1992 року N 2262-XII
..... Стаття 12. Умови призначення пенсій за вислугу років

Пенсія за вислугу років призначається:

а) особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам,
військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за
контрактом, іншим особам, зазначеним у пунктах "б"-"д" статті 1-2
цього Закону, незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день
звільнення зі служби вислугу 20 років і більше, за винятком осіб,
зазначених у частині третій статті 5 цього Закону;

Согласно П О С Т А Н О В я КМУ від 17 липня 1992 р. N 393 Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам
начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей
.... ПУНКТ №1. Установити, що для призначення пенсій за вислугу років відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ" ( 2262-12 ) особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ до вислуги років зараховуються:
......час роботи в державних органах у разі переходу на службу в органи внутрішніх справ на посади начальницького складу, на військову службу в органи і військові формування Служби безпеки за направленням Кабінету Міністрів України, Ради Міністрів Республіки Крим, Представника Президента України в області, містах Києві та Севастополі згідно з переліками посад і на умовах, затверджуваних відповідно Міністерством внутрішніх справ і Центральним управлінням Служби безпеки; ( Пункт 1 доповнено абзацом 12 згідно з Постановою КМ N 747 ( 747-93-п ) від 19.09.93 )

ВОПРОС

Если я отработал в державных органах (ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМяНяСТРАЦяЯ) 6 лет и сейчас перейду в органы МВД то учтут ли мне в выслугу лет ДЛЯ ПЕНСяя работника МВД "час роботи в державних органах" мои 6 лет работы в ГОСУДАРСТВЕННОЙ НАЛОГОВОЙ АДМяНяСТРАЦяя СТАРяяМ НАЛОВОВЫМ РЕВяЗОРОМ яНСПЕКТОРОМ??


 

PATRIOT

рядовой
Регистрация
5 Окт 2009
Сообщения
10
Симпатии
0
#3
Да ужжж видимо мои вопросы некому не интересны? :(
 

Nikolaj

рядовой
Регистрация
21 Окт 2009
Сообщения
3
Симпатии
0
#4
Re: Пільгова служба в конвої відмінена заднім числом у ВВ МВД України?

Я проходив службу У ВВ МВС України з 1990-1995 рік на пільгових умовах відповідно ПКМ України №747 від 19.09.93 року. Про що свідчить запис в послужному списку та особлвих відмітках в особовій справі офіцера. Є підпис кадрового органу скріплений гербовою печаткою.
Звільнився зі служби за станом здоровя в травні 2009 року. Пенсійний відділ УМВС пільгову службу у вислугу років мені не врахував. Спираючись на ПКМ №299 від 14.02.2000 року.
Цікавий той факт:
по-перше: військовослужбовцям ,які разом зі мною проходили службу і звільнилися в 2005-2006 роках вислуга років обрахована з включенням пільгової служби аналогічних періодів проходження служби. Завірені копії розрахунків вислуги років цих військовослужбовців я мою на руках.
по-друге: на сьогоднішній день без проблем до 2004 року включно обраховують вислугу рокік на пільговх умовах в/сл. ВВ МВС України в західних регонах України. Цей факт підтвержують завірені копії розрахунків вислуги років військовослужбовців.
по-третє: по вище згаданому питанню я звернувя до журналу "Іменем закону" та Командувача ВВ МВС України. На що отримав офіційну відповідь, що період служби в підрозділах конвоювання з 1990-1995 рік повинен обраховуватись на пільгових умовах при обрахуванні вислуги років при звільненні зі служби.
В Конституції України сказано закони зворотньої сили не можуть мати. Поясніть де правда ?
 

spu0820

Ветеран
Регистрация
30 Окт 2008
Сообщения
9,323
Симпатии
7,612
#5
PATRIOT написал(а):
Да ужжж видимо мои вопросы некому не интересны? :(
Поднимите постанову КМ Укаины № 393 - 92 года, если не ошибаюсь, там четко сказано. что идет в выслугу лет для пенсии.
 
Сверху