Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

За хабар у 500 доларів затримали чиновника міграційної служби

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
За хабар у 500 доларів затримали чиновника міграційної служби

http://galinfo.com.ua/news/135429.html

За процесуального керівництва прокуратури області, на підставі матеріалів УВБ у Львівській області, під час одержання 500 доларів США затримано начальника сектору Державної міграційної служби в одному з міст області. Зазначені кошти останній вимагав від фізичної особи за виготовлення паспортів для виїзду за кордон,

------------------------------------------

Справа в тому, що я досить добре знаю того чиновника. Служив в міліції, в основному в ДАІ.

У свій час з нього багато хто прикалювався, бо він в протоколах міг написати таке, наприклад :
- "вегесеча" (саме так - вісім маленьких букв), хоча малося на увазі ВГСЧ (ця абревіатура означає военизированная горно-спасательная часть).

або "жеде переїзд", замість ж/д переїзд.

Буквально через 1 чи 2 тижні після того, як я пішов на пенсію (з посади заступника начальника відділу з КЗ) до мене зателефонував вищезгаданий співробітник і повідомив, що йому пропонують мою посаду. Тіпо, радився зі мною))))

Я зразу ж йому прямим текстом видав : "ім"ярек, ти ж слово "*уй" з м"яким знаком пишеш - нафік тобі ТА посада:D

Строкову службу він служив в Афгані. В певний період часу заступником начальника УКЗ був також "афганець" (до того він був начальником відділу комплектування УКЗ). То вони (як афганці) вважалися трохи друзями і той кадровик потроху "кришував" нащого героя.

Потім наш герой став начальником паспортного, а коли паспортні від"єдналися від міліції, він залишився на цій же посаді. Але, чи заробив він міліцейську пенсію, я навіть не знаю....... Бо в міліцію він прийшов досить пізно...... аж глянув щойно - в ОВС з 05.09.1995. Пільгових-афганських то йому достатньо було, але ж минулого року вони вже права на пенсію не давали......

Ну, не знаю, карочє.........

Урядник

/на доске почёта/
Reaction score
47,612
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
А что тут знать..
Я мав на увазі, не знаю, чи пенсію він заробив міліцейську, чи звільнився чисто з надії, що в міграційній службі "заробить" набагааааааато більше, ніж дасть йому пенсія))))))

Милиционер милиции

генерал-полковник
Reaction score
11,024
Я мав на увазі, не знаю, чи пенсію він заробив міліцейську, чи звільнився чисто з надії, що в міграційній службі "заробить" набагааааааато більше, ніж дасть йому пенсія))))))
Виходе що заробив.:D

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху