Забезпечення житлом військовослужбовців !!!!

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

graf0074

рядовой
Регистрация
25 Янв 2009
Сообщения
8
Reaction score
0
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1191-2010-п/page

Зроблено важливий крок у розв'язанні проблеми забезпечення житлом військовослужбовців
16.11.2012 | 19:04

Прес-служба Міністерства оборони

Уряд затвердив Порядок визначення розміру та надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення. Відповідну постанову № 1036 було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 8 жовтня 2012 року.

Документом встановлюється механізм визначення розміру та надання військовослужбовцям та членам їх сімей, що перебувають разом з ними на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, за їх бажанням грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення.

Дія цього Порядку поширюється на військовослужбовців, які мають вислугу на військовій службі 20 років і більше, та членів їх сімей, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов; осіб, звільнених з військової служби в запас або у відставку за віком, станом здоров’я та у зв’язку із скороченням штатів або проведенням інших організаційних заходів у разі неможливості використання на військовій службі, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, що ведеться відповідно у військових частинах, органах, підрозділах, загонах, військових навчальних закладах, установах, а у разі їх розформування – у військових комісаріатах та квартирно-експлуатаційних установах (організаціях); сім’ї померлих осіб, звільнених з військової служби в запас або у відставку за віком, станом здоров’я, у зв’язку із скороченням штатів або проведенням інших організаційних заходів, військовослужбовців, які загинули або пропали безвісти під час проходження військової служби, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення здійснюватиметься в межах коштів, що передбачаються у державному бюджеті на виконання Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, посадових осіб митної служби та членів їх сімей, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 1999 року № 2166.

Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство інфраструктури, Адміністрація Держприкордонслужби, Служба безпеки, Служба зовнішньої розвідки, Управління державної охорони визначатимуть щороку в межах бюджетних призначень для забезпечення житлом військовослужбовців на відповідний бюджетний рік видатки на надання грошової компенсації за належні для отримання військовослужбовцями та членами їх сімей жилі приміщення, а Міністерство надзвичайних ситуацій – видатки на надання грошової компенсації за належні для отримання особами, звільненими з військової служби в запас або у відставку за віком, станом здоров’я та у зв’язку із скороченням штатів або проведенням інших організаційних заходів, та членами їх сімей жилі приміщення.
 

spu0820

Ветеран
Регистрация
30 Окт 2008
Сообщения
9,399
Reaction score
7,643
Ерунда это все.....Подобные "схемы" еще с благословенных СССРовских времен "не работали". То денег нет, то их украли, а то, что спереть не смогли или не успели будет распределено среди "узкого круга" "остро нуждающихся".... Вобщем.... растянется эта "программа" опять на десятилетия и со временем потихонечку засохнет сама по себе. Даже без официальной отмены. А жилья как не было так и не будет.
 

Владимир Викторович

генерал-лейтенант
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
3,212
Reaction score
3,052
В пределах финансирования, а финансирование 0. Такая мошеническая схема действует сейчас по льготам для сдуживых. Типа есть, а денег на компенсацию нет.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху