Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції" та Forex

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Romani4

сержант
Reaction score
6
Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції" та Forex

Всім привіт:)
Щодо Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції"-
Забороняється
володіти корпоративними правами будь-якого товариства, бути учасником або акціонером товариства, що має на меті отримання прибутку.

і

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ
здійснювати функції з управління акціями (частками, паями), що належать державі чи територіальній громаді, та представляти інтереси держави чи територіальної громади в раді товариства (спостережній раді), ревізійній комісії господарського товариства.
Ось я собі сидів і думав про таке питання:
Чи можна мені як працівнику ОВС здійснювати діяння на ринку Forex,тобто купувати та продавати,різницю валютних пар,дорогоцінних металыв та акцій різних компаній???
Прошу Вас дати розумну юридичну оцінку цим діянням та дати мені відповідь...

Gascoigne

генерал-полковник
Reaction score
6,352
Чи можна мені як працівнику ОВС здійснювати діяння на ринку Forex,тобто купувати та продавати,різницю валютних пар,дорогоцінних металыв та акцій різних компаній???
Ни на какой рынок Форекс самостоятельно Вы НЕ ВЫЙДЕТЕ. Чтобы выйти на НАСТОЯЩИЙ Форекс нужны сотни тысяч долл (если не миллионы). Так что спокойно можете играть - игра через диллинговый центр Форекса - это никакая не игра на валютном рынке, а обыкновенный ЛОХОТРОН. Так что можете играть. Если денег не жаль...

SLEDAK

старший прапорщик
Reaction score
178
Вам як працівнику ОВС в першу чергу заборонено займатись підприємницькою дільністю та брати участь у політичних партіях тощо. Форекс ні до першого ні до другого не відноситься.

Alix

Ветеран
Reaction score
44,194
Так что спокойно можете играть - игра через диллинговый центр Форекса - это никакая не игра на валютном рынке, а обыкновенный ЛОХОТРОН. Так что можете играть. Если денег не жаль...
Это типа автоматов, стоящих обычно возле входа супермаркетов, где за 50 коп. можно выиграть вонючую китайскую игрушку- принцип тот же :crazy:

ABC

/на доске почёта/
Reaction score
55
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Нарушений здесь нет, можно этим заниматься, если конечно не учитывать что это лохотрон.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху