Ну если кратко презюмировать все сказанное (поправьте если ошибаюсь), то порядок ведения, хранения, выдачи и заполнения трудовых книжек урегулирован приказом МВД от 30.12.2005р. №1276 "Про затвердження Інструкції з організації кадрів в системі Міністерства внутрішніх справ України" ( опять же если не ошибась прикз ДСК-шный) + Інструкцей про порядок ведення трудових книжок працівників, яка затверджена спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України і Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року № 58, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 серпня 1993 року за № 110
И как писал Shadow
Вот из приказа:
6. Порядок ведення трудової книжки.
6.1. Трудова книжка видається та оформлюється відповідно до Інструкції про порядок ведення тру¬дових книжок працівників, яка затверджена спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України і Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року № 58, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 серпня 1993 року за № 110, і є головним документом, що підтверджує трудову діяльність громадян та служить для встановлення загального, безперервного й спеціального стажу.
6.1.1. Під час оформлення на роботу трудова книжка заповнюється працівниками роботи з персоналом у п’ятиденний термін. До неї заносяться:
6.1.1.1. Відомості про працівника – прізвище, ім’я, по батькові, дата народження.
6.1.1.2. Відомості про роботу, переведення на іншу постійну роботу, звільнення.
6.1.1.3. Відомості про нагородження і заохочення: про нагородження державними нагородами та відзнаками України, заохочення за успіхи в роботі та інші заохочення відповідно до законодавства України.
6.1.1.4. Відомості про відкриття, на які видані дипломи, про використані винаходи й раціоналізаторські пропозиції та про виплачені у зв’язку з цим винагороди.
6.1.2. Стягнення до трудової книжки не заносяться.
6.2. Трудова книжка працівників органів внутрішніх справ зберігається в особовій справі і повертається особі у зв’язку з її звільненням, виходом на пенсію.
6.2.1 Працівник має право взяти трудову книжку на деякий час за рапортом (заявою).
6.3. Трудові книжки заповнюються українською мовою, кульковою ручкою або пером, чорним, синім чи фіолетовим чорнилом.
6.3.1. Записи про дати прийняття на роботу, переведення на іншу постійну роботу, присвоєння рангів державних службовців, тощо, нагороди, заохочення, звільнення виконуються арабськими цифрами (число, місяць – двозначними, а рік – чотиризначними).
6.3.2. Усі записи в трудовій книжці вносяться після видання наказу, але не пізніше тижневого строку, а в разі звільнення – у день звільнення.
6.3.3. У разі затримки видачі трудової книжки з вини керівництва органу працівникові сплачується середній заробіток за весь час вимушеного прогулу. Днем звільнення в такому разі вважається день видачі трудової книжки. Про новий день звільнення видається наказ і вноситься запис до трудової книжки працівника. Раніше зроблений запис про день звільнення визначається недійсним у встановленому порядку.
6.4. Під час звільнення всі записи про роботу й нагороди, внесені в трудову книжку за період роботи засвідчуються керівником підрозділу роботи з персоналом та відповідною печаткою.
6.5. Особам рядового і начальницького складу, звільненим з органів внутрішніх справ, крім трудової книжки, видаються припис відповідної форми (додаток 11 до Правил) та військовий квиток.
6.6. Запис про службу в органах внутрішніх справ здійснюється у трудовій книжці без переліку найменувань підрозділів посад та підстав звільнення.
Наприклад:
ГУМВС України в м. Києві
15.06.1986 Прийнятий на службу в органи внутрішніх справ Наказ про прийняття від ________№_____
18.09.2005 Звільнений з органів внутрішніх справ Наказ про звільнення від ________№_____
Т.е. в настоящее время при увольнении из ОВД в трудовой книжке не указываються занимаемые должности и причины увольнения