Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Новые сообщения профилей

бачив що по цьому питанню прийнято рішення Апеляційним судом, то чи призначена пенсія по рішенню суду
Уважаемый Полковник. Подскажите пожалуйста,по каким справкам нам сделали перерасчет? ИТУ МВД уволился в 1998году. Справка подписана Головою Департамента. Спасибо.
Хотел бы изменить логин на сайте. Сейчас мой логин khenk.bai, хочу изменить его на ua1973bai, электронная почта ua1973bai@gmail.com. Прошу оказать помощь в этом вопросе. Буду ждать ответ, перерегистрироваться по новому не хочется (только в крайнем случае). Спасибо.
Админ, проверьте, пожалуйста IP 176.9.84.30 при входе на форум этот адрес пытается блокировать меня + куча вирусов
Доброе время суток. Уточните, что конкретно-в каком случае Вы не можете делать на ресурсе? Оставлять сообщения? Создавать темы? Смотреть профиль другого пользователя? Пользоваться чатом? или ?
Андрей, добрый Вам вечер ! Прошу у Вас совета. Судья по делу ограничил срок процессуальных действий 11-м сентября.
Отзыв ответчика я получил сегодня, то есть 20.09.2018 г. ( отзыв датирован 14-м сентября ). Имеет ли смысл мне писать ответ на отзыв, учитывая, что процессуальный срок установленный судьей уже закончился. Спасибо за ответ. http://reyestr.court.gov.ua/Review/76107966
А
Андрей1111
напішіть відповідь на відзив но в ньому вкажіть це все. Просто можливо відповідач отримав пізніше 11.09 ухвалу і у відзові написав клопотання про продовження процесуальних строків, так що відповідь не помішає!
инет тормозил поэтому много
Доброго дня! Цікавить питання про відсудження 90% від грошового забезпечення. Підкажить, яким чином Ви це оскаржували (можливо № Вашої справи із судового реєстру)?
Хочу допомгти мамі, вона з 1997 на пенсії. Дякую!
Спасибо!
Примите и мои поздравления с днём славной службы ОБХСС! :)
С января 2016 до июля 2016 шла переатестация работников ОВД, в этот период платилось исходя из указанного письма. По премиям МВД приняло приказ № 260 только в апреле 2016 г. А премии сотрудникам полиции начали платить только с октября 2016 г.
Спасибо. но из письма Деконаидзе непонятно как будут платиться премии в январе? Там указано за ноябрь и декабрь. Что думаете?
Добрый день! Спасибо за поздравление. С праздником 23 февраля Вас поздравляю так же.
По суду - тишина. Не обращался. Попробую на след. недельке выбраться туда лично.
По делу - ЛК никакой отзыв мне пока не присылала. Да и толку от него. Сроки уже давно гавкнулись. :russian:
Здравствуйте. Как у Вас дела с иском? Судья молчит? Вы сами не обращались в суд? Вы знаете только что нашла в реестре дело 826/108/18 по которому есть решение.
Не могу понять, вроде рассмотрения все приостановлены, а тут решение. Не выставляю дело на общее обозрение, потому как будоражить наших пенсов не очень хочется.
Кстати, с праздником Вас!!!
Я никуда не обращался. Просто меня попросил один человек ему помочь. Это было уже давно. Он не стал судится. Я просто для него изучал тему.
Сбросьте и мне пожалуйста. Справок еще никаких нету, только начинаю готовиться.
iov66@ukr.net
Здравствуйте , подскажите куда обращались, если можно скиньте копию запроса.Заранее благодарен.
Аналіз наведених норм свідчить про те, що премія є складовою грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців. Така премія, яку встановлено, зокрема, наказом № 576, носить індивідуальний характер і залежить від результатів служби конкретного військовослужбовця, індивідуальні заслуги якого не можуть бути розповсюджені на осіб, що працювали на цій посаді в попередні роки. Отже, встановлення такої премії не є підставою для перерахунку пенсії відповідно до частини третьої статті 63 Закону № 2262-ХІІ.
Стосовно індексаціі пенсії. Що стосується виплат за минулий час. Індексацію виплатили за останні 3р.Ще залишилась не виплаченою за більш ранній період. В зв'язку з цим хотілось би знати значення поняття " не своєчасно отримав з ВЛАСНОЇ ВИНИ ".В чому вина.
Доброго вечора, форумчани.
В кого є копія складеного іску до ПФУ про перерахунок пенсії з 01.01.2016, скиньте мені.

Заздалегідь вдячний.
додаткових надходжень на«необхідні нужди» маючи приховану заборгованість по обов’язковим соціальним виплатам про яку не повідомляє депутатам Верховної Ради України та в статистичної звітності не показуючи, в наслідок чого Депутати Верховної Ради України не знають про
На теперішній час всі встановлені Законодавством України строки для проведення перерахунку пенсії та її виплати вичерпано. Але ПФУ не проводить перерахунок та виплату пенсій згідно проведеного перерахунку. Також ПФУ не повідомляє про проведення перерахунку, та як що не має коштів для виплати перерахованої пенсії офіційно не показана та не повідомлена сума заборгованості. Тобто навмисно приховує заборгованість по соціальним виплатам , що є кримінальним правопорушенням .
Керівництву Кабінету Міністрів України відомо про всі проблеми з перерахунком пенсій пенсіонерам МВС про що беззаперечно доводить постійні перемови частини пенсіонерів МВС України з представниками Уряду та особисто з Першим віце - прем’єром – міністром України .
В цей же час Прем’єр Міністр України Гройсман В.Б. оприлюднює інформацію , що до успіхів роботи уряду та перевиконання плану бюджету України та пропонує Верховній Раді України розподілити 24 млрд.грн.
Сверху